Sunday, October 2

मुसिकोट नगरपालिका गुल्मीमा आज थप  ६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी !

गोविन्द कंडेल, मुसिकोट गुल्मी । २६ माघ २०७८ , गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकामा आज थप ६ जनामा कोरोना सक्रंमण पुष्टी भएको छ ।

संकास्पद लक्षण देखिएका ८ जनाको आज वडागाँउ स्वास्थ्यचौकी र वडा नं. ४ स्थित शहरी स्वास्थ्य केन्द्रमा गरिएको एन्टिजेन परिक्षणमा मुसिकोट नगरपालिकाकाका ६ जनामा कोरोना भाईरसको सक्रंमण पुष्टी भएको हो ।

तेस्रो भेरियन्ट समुदायस्तरमा फैलिएको आशंकामा संकास्पद व्यक्तिहरुको  परिक्षण गरिएको हो । आज संक्रमित हुनेहरुमा मुसिकोट नगरपालिका वडा नं. ३ का २ जना पुरुष र २ जना महिला, वडा नं. ४  का २ जना महिला वडा रहेको मुसिकोट नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखाले सेरोफेरो नेपाललाइ जानकारि गराएको छ ।

मुसिकोट नगरपालिकाले ९ वटा वडाका सवै स्वास्थ्यचौकीमा नै एन्टिजेन परिक्षणको सुविधा उपलव्ध गराएको छ । बिरामिहरुमा रुघाखोकी र ज्वरो लगायतका कोभिड -१९ सँग सम्वन्धीत विभिन्न लक्षणहरू देखिय पछि एन्टिजेन परिक्षण गरिएको र अहिले संक्रमितको अबस्था सामान्य रहेकोले होम आइसोलेसनमा पठाइएको वताइएको छ  ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
सेयर गर्नुहोस
प्रतिक्रिया दिनुहोस!