Monday, September 26

मुसिकोट नगरपालिकामा सोमबार थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी,सक्रिय संक्रमित ५१ जना !

गोविन्द कंडेल, मुसिकोट गुल्मी । १४ असार २०७८ , गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकामा आज थप ३ जनामा कोरोना सक्रंमण पुष्टी भएको छ ।

संकास्पद लक्षण देखिएका ३ जनाको आज वामीटक्सार स्वास्थ्य चौकी र वडागाउँ स्वास्थ्य चॏकीमा गरिएको एन्टिजेन परिक्षणमा मुसिकोट नगरपालिकाका ३ जनामा नै कोरोना भाईरसको सक्रंमण पुष्टी भएको हो ।

आज संक्रमित हुनेमा मुसिकोट नगरपालिका वडा नं. ४ का १ जना महिला , वडा नं. ७ का १ पूरूष र १ जना महिला रहेको मुसिकोट नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखा संयोजक डि.वि.जि.सी.ले सेरोफेरो नेपाललाइ जानकारि दिनु भयो । बिरामिहरुमा रुघाखोकी र ज्वरो लगायतका कोभिड -१९ सँग सम्वन्धीत विभिन्न लक्षणहरू देखिय पछि एन्टिजेन परिक्षण गरिएको र अहिले संक्रमितको अबस्था सामान्य रहेकोले होम आइसोलेसनमा पठाइएको वताइएको छ  ।

कोरोना भाइरसको दोस्रो  भेरियन्ट मुसिकोट नगरपालिकाको समुदाय स्तरमा देखिदाँ हाल सम्म मुसिकोट नगरपालिकामा ३४९ जना नागरिक संक्रमित भइ सकेको नगरपालिकाले जनाएको छ । कुल ३४९ जना संक्रमित भएकोमा हाल सम्म संक्रमणका कारणले ७  जनाको मृ,त्यू भइसकेको, २९१  जना कोभिड १९ संक्रमण मुक्त भइ सकेकोले हाल नगरपालिकामा कुल ५१ जना सक्रिय संक्रमित रहेको मुसिकोट नगरपालिका स्वास्थ्य शाखाले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
सेयर गर्नुहोस
प्रतिक्रिया दिनुहोस!